Archive for the ‘Mobily, PPC, PDA a jiné’ Category

HTC Touch Pro2 a špatný kousek?

Tuesday, June 16th, 2009

touchPro2Tak konečně jsem se po dlouhé době dostal k dalšímu článku. Tentokrát o problémech s novým HTC Touch Pro2. Ale ne, že by TP2 byl nějaký špatný, jenom jsem asi narazil na špatný kousek vhodný k reklamaci.

(more…)

K čemu všemu využíváte svůj mobil nebo PocketPC?

Sunday, April 19th, 2009

htc-tytn-iiI když jsem původně chtěl napsat článek o něčem jiném, nakonec se mi v hlavně objevila tahle myšlenka. Jak využíváte svůj mobilní přístroj, ať se jedná o mobilní telefon, PocketPC, PDA, MDA…?

(more…)

Upgrade na Windows Mobile 6.1

Tuesday, March 31st, 2009

windows-mobile-logo-2Tak dneska napíšu něco málo o tom, jak jsem na HTC TyTN II upgradoval Windows Mobile na verzi 6.1 a hlavní změny, kterých jsem si všiml.

(more…)

HTC Kaiser a Wizard podruhé

Sunday, August 31st, 2008

Tak jak už asi víte, pokud jste četli minulý článek, tak jsme si s Najjou pořídili PocketPC. Já HTC TyTN II Kaiser a Najja HTC Wizard. V minulém článku jsem popisoval, jak probíhala doprava našich balíků a čekání na naše PPC. Dneska bych zase chtěl popsat, jak vypadali naše první zkušenosti s HTC a Windows Mobile. (more…)

Nový HTC TyTN II Kaiser, HTC Wizard a jak probíhala přeprava balíků

Saturday, August 23rd, 2008

Tak jsem se po dlouhé době rozhodl si pořídit nějaký lepší telefon, ale nakonec jsem si pořídil PocketPC HTC TyTN II Kaiser. Chci teď trochu posat, jak jsem ho vlastně sháněl a jak to vlastně vypadalo, když konečně přišel. Jelikož Najja si objednávala, nebo spíše nechala poslat 😀 také nový PocketPC HTC Wizard, dokonce ve stejný den jako já, tak také popíšu, jak to probíhalo (a ještě pořád probíhá) s jejím balíkem.

(more…)