Archive for August, 2008

HTC Kaiser a Wizard podruhé

Sunday, August 31st, 2008

Tak jak už asi víte, pokud jste četli minulý článek, tak jsme si s Najjou pořídili PocketPC. Já HTC TyTN II Kaiser a Najja HTC Wizard. V minulém článku jsem popisoval, jak probíhala doprava našich balíků a čekání na naše PPC. Dneska bych zase chtěl popsat, jak vypadali naše první zkušenosti s HTC a Windows Mobile. (more…)

Nový HTC TyTN II Kaiser, HTC Wizard a jak probíhala přeprava balíků

Saturday, August 23rd, 2008

Tak jsem se po dlouhé době rozhodl si pořídit nějaký lepší telefon, ale nakonec jsem si pořídil PocketPC HTC TyTN II Kaiser. Chci teď trochu posat, jak jsem ho vlastně sháněl a jak to vlastně vypadalo, když konečně přišel. Jelikož Najja si objednávala, nebo spíše nechala poslat 😀 také nový PocketPC HTC Wizard, dokonce ve stejný den jako já, tak také popíšu, jak to probíhalo (a ještě pořád probíhá) s jejím balíkem.

(more…)

Moje GPS – eTrex Venture Cx

Sunday, August 17th, 2008

Tak dneska jsem se rozhodl, že napíšu něco o mém gps, který je značky Garmin, typ eTrex Venture Cx a o zkušenostech, které s ním mám. Jenom upozorňuji, že moje zkušenosti s ním jsou dobré, takže kritiku v tomto článku asi nenajdete. 😀

(more…)

Soutěž v nespaní

Wednesday, August 6th, 2008

Jak už asi víte, před několika dny proběhla soutěž v nespaní mezi mnou a Najjou, která začala v 9:25  28.07.2008. 😀 Soutěž již skončila a tak mě napadlo něco krátkého o této soutěži napsat.

(more…)

Pravopis smajlíků :-)

Saturday, August 2nd, 2008

Možná si teď někteří z vás myslí, že smajlíci žádný pravopis nemají. Možná někteří z vás mají nějaký názor na to, jakým způsobem smajlíky psát. A možná jste jenom zvědaví, co jsem v tomto článku vlastně vymyslel. 😀 Každopádně jsem se rozhodl napsat článek o tom, jak by se podle mě měli psát “pravopisně” smajlíci. 😀

(more…)